Предмет: Физика,
автор: alinanadraga0
Розрахуйте потужність підйомного крана, якщо за 1 хв. він
піднімає сталевий брус об’ємом 0,16 м3 на висоту 10 м.
( запишіть, будь ласка, на папері ОБОВ'ЯЗКОВО З ДАНО)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2080 Bт
Объяснение:
t=1 хв=60 c;
V=0,16 м³;
h=10 м;
p=7800 кг/м³;
P ? P=m*g*h/t=p*V*g*h/t=7800*0,16*10*10/60=2080 Bт
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: user932
Предмет: Физика,
автор: fantaradio80
Предмет: Математика,
автор: tatarenkostas84
Предмет: Математика,
автор: dima105010
Предмет: Другие предметы,
автор: marksemeluk