Предмет: Химия,
автор: trendgg
До 200 г розчину соди з масовою часткою розчиненої речовини 25% додали ще 100 г соди. Якою стала масова частка соди в утвореному розчині?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m(розч)=200+100=300г
m1(солі)=200*25/100=50г
m2(солі)=50+100=150г
w=150*100/300=50%
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: tretyak59
Предмет: Окружающий мир,
автор: masharazhyk
Предмет: Физика,
автор: nikitaoleynik171
Предмет: Алгебра,
автор: varahima