Предмет: Физика, автор: talcukartom

Трансформатор, знижує напругу з 220В до 10В. Вторинна обмотка має 90 витків дроту. Скільки витків у первинній обмотці?

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

U1=220В

U2=10В

N2=90

N1-?

U1/U2=N1/N2

N1=N2*U1/U2=90*220/10=1980

Пояснення:

Похожие вопросы