Предмет: Химия, автор: 0666006199aa

Обчислити масу мідного купоросу CuSo4 кількістю 3 моль

Ответы

Автор ответа: sofiamogonova0
1

Ответ:

дано:

n(CuSO4)-3 моль

найти:m-?

решение:

m=n*M=3 моль*159 г/моль=477г

M=63+32+16*4=159г/

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: solovjovdenis25
Предмет: Математика, автор: tak1nado1
Предмет: Геометрия, автор: anastasiakotsyba
Предмет: Українська мова, автор: yanaplay333