Предмет: Право, автор: matijcovasilina

визначте порядок формування Верховної Ради України​

Ответы

Автор ответа: 9752252622673
0
Порядок обрання народних депутатів об’єднаний у певний виборчий процес. Виборчий процес - це здійснення суб’єктами, визначених законом виборчих процедур.

Виборчий процес здійснюється на засадах:

1) дотримання принципів виборчого права;

2) законності та заборони незаконного втручання будь- кого у цей процес;

3) політичного плюралізму та багатопартійності;

4) публічності і відкритості;

5) свободи передвиборної агітації, рівного доступу всіх кандидатів і партій - суб’єктів виборчого процесу до засобів масової інформації незалежно від їх форми власності, крім засобів масової інформації, засновниками (власниками) яких є політичні партії, кандидати у депутати в одномандатному окрузі;

6) неупередженості органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, судів, підприємств, закладів, установ і організацій, їх керівників, інших посадових і службових осіб до партій - суб’єктів виборчого процесу, кандидатів у депутати.

Виборчий процес забезпечується системою його суб’єктів. Стаття 12 Закону України «Про вибори народних депутатів

України» від 17 листопада 2011 року визначає суб’єктами виборчого процесу:

1) виборця;

2) Центральну виборчу комісію, а також іншу виборчу комісію;

3) партію, що висунула кандидатів у депутати;

4) кандидата у депутати;

5) офіційний спостерігач від партії, яка висунула кандидатів у депутати у загальнодержавному окрузі, від кандидата у депутати в одномандатному окрузі, від громадської організації, який зареєстрований у порядку, встановленому законом.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: nikolai710
Двадцять друге травня Контрольна робота з теми «Числівник» 1 Виберіть правильну відповідь. 1. Збірні числівники означають а) кількість, що складається з певного числа частин цілого; б) кiлькiсть предметів як сукупність, єдине ціле; в) порядок предметів при лічбі; г) кiлькiсть предметів у цілих одиницях. 2. До кількісних числiвникiв належать: а) власне-кількісні, дробові, збірні та неозначено-кількісні; б) прості, складенi та дробовi в) прості, назви десятків, назви сотень. г) цiлi, дробові, порядкові. 3.Складені порядкові числівники відмінюються так: а) вiдмiнюються в б) вiдмiнюється перше й останнє слово; в) вiдмiнюється останнє слово; г) останнє слово може вiдмiнюватись або залишатись незмінним. 4. Порядкові числівники на -сотий, -тисячний, -мільйонний пишуться а) через дефіс; б) разом (одним словом); в) окремо (два г) разом або окремо, залежно від того, яким членом речення виступають. 5. Складеним є такий числiвник: а) сімнадцять; б) сiмдесят; в) сімдесят третій; г) семитисячний. 6. У якому рядку всі порядкові числівники вжито в орудному відмінку? а) Першого, другого, третього, четвертого, п'ятого; б) першим, другим, п'ятим, третім, четвертим; в) першому, другому, третьому, четвертому, п'ятому; г) шостому, четвертого, одинадцятим, двадцятому. 7. Складений кількісний числівник 894 поставити у формі родового та орудного відмінка дини. 8 . Скласти речення зі вставним словом з будь-яким порядковим числівником на -мільйонний. 9 Зробіть морфологічний розбір числівника. Дванадцять лицарів побудували Софію.(ОТВЕТЬТЕ НА ВСЕ ВОПРОСЫ!!!)​
Предмет: Українська мова, автор: aserhovec
Предмет: Алгебра, автор: polykovzaharow