Предмет: Другие предметы, автор: kamillaenikeeva21123

Напишіть твір-мініатюру на тему «Моє особи ставлення до проблем, порушених у повісті Ч.Діккенса «Різдвяна пісня у прозі».​

Ответы

Автор ответа: vilivonkaka
3

Ответ:

Кожна людина хоча б один раз у своєму житті замислюється над тим, що для неї є найважливішим, що їй потрібно понад усе. Тієї миті у свідомості людини відбувається переоцінка цінностей і вона може змінитися. Саме так сталося зі Скруджем, головним героєм повісті "Різдвяна пісня у прозі", автором якої є видатний англійський письменник Чарльз Діккенс.

Твір розповідає про старого жмикрута Скруджа, якого непокоїла жага до збагачення. Окрім грошей, його ніщо не цікавило. Для нього не існувало жодних моральних цінностей. Скрудж не знав, що таке любов, співчуття, радість. Гроші стали сенсом його життя. Проте події Різдвяної ночі назавжди змінили Скруджа, його світосприйняття, думки, погляди.

Життя Скруджа можна умовно поділити на дві частини: до зустрічі з Духами Різдва і після неї. Саме Духи, що з'явились перед Скруджем святкової Різдвяної ночі, допомогли йому усвідомити справжній сенс життя, знайти духовні цінності, усе те, чого йому так не вистачало упродовж довгих років гонитви за багатством.

Особисто на мене повість справила неабияке враження. Вона допомогла мені зрозуміти, що в житті немає нічого важливішого за моральні якості та щирі людські стосунки. Варто завжди пам'ятати про вічне, плекати й шанувати його в собі. Я всім раджу прочитати чудовий твір Чарльза Діккенса "Різдвяна пісня у прозі" та замислитися над сенсом буття, над справді важливими речами.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: mejrambekali2
Предмет: Химия, автор: Tramp224
Часть 1 включает 5 заданий (А1-А5). К каждому заданию дается 4 варианта ответа, из которых только один правильный. За выполнение каждого задания - 1 балл.

А1. Открыл Периодический закон и создал Периодическую таблицу химических элементов:

1) Э. Х. Ленц 2) Д.И. Менделеев 3) М. Ломоносов 4) Ю. Л. Мейер

А2. Число электронов в атоме серы:

1) 14 2) 32 3) 16 4) 6.

А3.Выберите группу формул веществ с ионным типом связи:

1) СuO, H2S, HP3 2) H2, Fe , CuO 3) HNO3, NaCl, H2O 4) ZnO, К2 O, MgO.

А4. Из предложенного перечня выберите два вещества с которыми реагирует раствор соляной кислоты (ответом будут два числа по возрастанию через запятую):

1) медь

2) гидроксид натрия

3) азотная кислота

4) сульфат магния

5) оксид меди.

А5. Ряд формул, в котором все вещества кислотные оксиды:

1) SO3, MgO, CuO 2) ZnO, SO2, СO 3) KOH, K2O, MgO 4) SO3, P2O5, CO2.

Задание 1. Закончите схемы возможных реакций, расставьте коэффициенты (3 балла).

а) KNO3 + HCl →

б) NaOH + ZnCl2 →

в) CuI2 + AgNO3 →

г) Al2(SO4)3 + KBr →

д) Mg(OH)2 + H2SO4 →

е) MnCl2 + Ba(OH)2 →

Задание 2. С какими из перечисленных веществ будет взаимодействовать соляная кислота: оксид серы (IV), железо, гидроксид хрома (II), серебро, оксид магния, нитрат серебра, сульфат калия. Приведите уравнения реакций (3 балла).

Задание 3. Составьте уравнения химических реакций согласно схеме:

Mg → MgO → Mg Cl2 → Mg (OH)2 → MgO

Назовите все полученные сложные вещества, укажите тип реакции (4 балла).

Задание 4. Определите массу оксида магния, образовавшегося при взаимодействии 65 г магния с кислородом (5 баллов).

Задание 5. К 140 г 15 % раствора сахара долили 160 мл воды. Каково процентное содержание сахара во вновь полученном растворе?