Предмет: Химия,
автор: ctggzy
ТЕРМІНОВО, БУДЬ ЛАСКА!!!! ХІМІЯ
*завдання на фото 7,8 будь ласка!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
№7
Молярна маса = 71 * 2 = 142
вищий оксид для елементів V групи Е2О5
частку кисню припадає 16 * 5 = 80
частку елемента (142 - 80): 2 = 62 : 2 = 31
За періодичною системою (відносні атомні маси) визначаємо, що це Фосфор ( Р)
вищий оксид - Р2О5
№8
Вищий оксид ЕО2 має летку сполуку ЕН4
w(Е) = 100% - 25% = 75%
4 - 25%
х - 75%
х = 75 * 4 : 25 = 12
Цей елемент Карбон (С) його молярна маса = 12
Вищий оксид : СО2
Летка сполука: СН4
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: tanirbergenaron
Предмет: География,
автор: veronikka008
Предмет: Математика,
автор: leska0580
Предмет: Русский язык,
автор: andrei897
Предмет: История,
автор: aksyazatcepina