Предмет: Физика,
автор: kirilvoevodin08
Яка відстань до цілі, якщо сигнал, посланий радіолокатором, повернувся через 3 мкс?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:S = υΔt/2 = 3•10⁸•3•10¯⁶:2 = 4,5•10² = 450 м
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kozakovivan2011
Предмет: Русский язык,
автор: kohsofi7
Предмет: Математика,
автор: pilusovaalisa
Предмет: Химия,
автор: nilsooomi
Предмет: Химия,
автор: nilsooomi