Предмет: Физика,
автор: WillRad
У кар'єрі за добу добувають 5000 м3 піску. Скільки потрібно платформ 20 т кожна, щоб перевезти цей пісок? Густина піску 1500 кг/ м3
Записати у вигляді задачі
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо маса піску
1500 кг/м3 * 5000 м3 = 7500000кг = 7500 т
7500 т : 20 = 375 платформ
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kirevbus
Предмет: Литература,
автор: lizasorokvashina
Предмет: Алгебра,
автор: lizkakittyme
Предмет: Українська мова,
автор: lisat19
Предмет: Математика,
автор: dissident23122002