Предмет: Физика,
автор: estetiktimp44
даю 100 балів !!за графіком залежності від часу для рівномірного руху визначте швидкість руху тіла
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
V = S/t
візьмемо 1 за час, це 60 км
l (шлях) = S (переміщення), тому формула підходить
переводимо величини в систему сі: 1 год = 60 хв = 3600 с; 60 км = 60000 м
V = 60000/3600 = 16,66 м/с
візьмемо 1 за час, це 60 км
l (шлях) = S (переміщення), тому формула підходить
переводимо величини в систему сі: 1 год = 60 хв = 3600 с; 60 км = 60000 м
V = 60000/3600 = 16,66 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: kateMelasia1826
Предмет: Английский язык,
автор: sobchukyulianna08
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: Maria123445
Предмет: Русский язык,
автор: pobedak0746