Предмет: Литература, автор: matvij621

написати твір мініатюру на тему Що нового я дізнався про лихоліття з повісті Г.Тютюнника ,,Климко,, ПЖЖЖЖЖЖ​

Ответы

Автор ответа: latador071195
1
Події повісті Г. Тютюнника “Климко” переносять нас у жахливі часи окупації України німецько-фашистськими загарбниками в роки Великої вітчизняної війни, і відкривають ще одну забуту сторінку історії нашого народу. Головний герой твору – хлопчик за ім’ям Климко. Він відправляється за багато кілометрів для того, щоб придбати сіль, а потім її продати на рідній станції, купити їжі і врятувати від голодної смерті улюблену вчительку з її маленькою донькою, свого друга та себе. Перемагаючи в собі страх, фізичне знесилля і хворобу.
Климко подорожує шляхами війни, сповненими смертельних небезпек. За віком він був нашим ровесником, але війна зробила його дорослою людиною.
Читаючи повість, вражаєшся його недитячій мудрості і витримці, серцем відчуваєш усі його страждання. Здається, й сам подорожуєш разом с Климком, вчишся милосердю і кожну хвилину приміряєш на себе образ героя повісті.
На мій погляд, головною темою повісті “Климко” стало саме милосердя. Спочатку Г. Тютюнник розповідає про випадкову зустріч Климка і його друга Зульфата зі своєю улюбленою вчителькою, яка опинилася майже у безвихідному становищі разом з маленькою донькою.
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: davidnigai2011
Суммативное оценивание за 4 четверть по русской литературе. 5 класс Выполнил(а) Класс: 5 << Продолжительность: 45 минут Количество баллов: 25 балла 1.Понимание и ответы по тексту (5 баллов) Задание 1 Ответьте на вопросы, выбрав 1 правильный ответ из четырёх предложенных (за каждый правильный ответ выставляется 1 балл). 1.Определите жанр произведения А. С. Пушкина «Руслан и Людмила>> А) поэма Б) рассказ B) роман Г) новелла 2. В чëм заключалась сила Черномора? А) в бороде Б) в живой воде В) в заклятии >>> Г) в игле 3. Ремесло, которое освоил Митраша в свои 10 лет? А) сапожное дело: умел чинить обувь Б) печное дело: умел класть кирпичные печи В) гончарство: мастерил глиняные горшки Г) бондарство: научился у отца делать деревянную посуду 4. Учителя в школе, улыбаясь, называли Митрашу: А) «Мужичок в мешочке» Б) «Мальчик с пальчик» В) «Золотой петушок» Г) «Носик-курносик» 5. Какое выразительное средство использовано в описании Насти: «Только носик один был чистенький и глядел вверх»? A) эпитет Б) метафора В) гипербола Г) олицетворение II. Анализ и интерпретация текста (10 баллов)​
Предмет: Алгебра, автор: kachura04