Предмет: Физика,
автор: Fassskok
Даю 84 бала!!!
Якою є маса автомобиля, якщо під дією сили 10 кН за 20 с його швидкість зросла від 5 м/с до 15 м/с. З яким прискоренням рухався автомобіль?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
20:10=2
15:5=3
3×2=6
Объяснение:
прискорение 6Н
Автор ответа:
0
Ответ:
20:10=2
15:5=3
3•2=6
вот решение
Ответ:6
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: virsavia2007
Предмет: Геометрия,
автор: adelinagolu
Предмет: Алгебра,
автор: Han0n1
Предмет: Другие предметы,
автор: thrhdbdjdjdmozz
Предмет: История,
автор: polinakimasova0172