ПРОШУ ПОМОГИТЕ СЕГОДНЯ МОЛЮ ДАЮ МНОГО БАЛОВ!!!!
Написати формальне есе (власне висловлення) за поданою нижче темою.
Ніхто не заперечуватиме, що для сучасної молоді соцмережі – значна частина життя. Селфі, самопрезентація, численні фото, що миттєво з’являються в інтернеті… Юні спостерігають за світом, розглядають інших, показують себе й порівнюють, коментують, часто болісно реагують на зауваги… Викладіть Ваш погляд на проблему: Наскільки шкідливою є така залежність від оцінки інших?
Обсяг 120-170 слів! Лише власні думки! Привести 2 приклади з укр літератури (Мартин Буруля, Амина Мазайло або роман “Місто”)
Ответы
Сучасна молодь із задоволенням займається самопрезентацією та селфі-фотосесіями, які миттєво з’являються в соцмережах. Однак, ця залежність від оцінки інших може бути шкідливою. Люди, особливо молоді, часто шукають підтвердження своїх самооцінок і відчувають негативну реакцію на негативні коментарі. В романі "Місто" автор Мартин Буруля розповідає про головного героя, який залишається в тіні свого брата, хворого на склероз, і не має можливості відчути себе зрілим і самостійним. Таким чином, залежність від оцінки інших може призвести до незадоволення зі свого життя та невпевненості в собі.
Також, нерівність у кількості підписників та лайків на соцмережах може призвести до соціальної нерівності та порівняння з іншими. Наприклад, в романі "Батьки" авторка Амина Мазайло розповідає про те, як головна героїня Ніна чує негативні коментарі про свою внешність і відчуває себе негативно оціненою через своє непопулярність в соцмережах. Ця залежність від оцінки інших може призвести до низького самоповаження та поганого самочувства.
В цілому, залежність від оцінки інших у соцмережах може бути шкідливою, так як це може призвести до незадоволення зі свого життя, невпевненості в собі та соціальної нерівності. Важливо навчитися приймати себе таким, яким ми є, та не прив’язуватися до цифр та оцінок інших людей у соцмережах
Нескладно загубитися у світі соцмереж і постійно порівнюватися з іншими, особливо якщо ми не маємо достатньо підтримки та знаючих людей, які будуть нас відверто розповідати про негативні наслідки такої залежності. Важливо розуміти, що соцмережі – це лише один із аспектів нашого життя, і не варто віддавати їм надто багато уваги. Ми повинні розвивати свої інтереси, прагнути до саморозвитку і навчатися приймати себе такими, які ми є. Тільки тоді ми справді зможемо бути щасливими і задоволеними своїм життям.