Предмет: Українська мова, автор: M0hlik

ПРОШУ ПОМОГИТЕ СЕГОДНЯ МОЛЮ ДАЮ МНОГО БАЛОВ!!!!

Написати формальне есе (власне висловлення) за поданою нижче темою.
Ніхто не заперечуватиме, що для сучасної молоді соцмережі – значна частина життя. Селфі, самопрезентація, численні фото, що миттєво з’являються в інтернеті… Юні спостерігають за світом, розглядають інших, показують себе й порівнюють, коментують, часто болісно реагують на зауваги… Викладіть Ваш погляд на проблему: Наскільки шкідливою є така залежність від оцінки інших?

Обсяг 120-170 слів! Лише власні думки! Привести 2 приклади з укр літератури (Мартин Буруля, Амина Мазайло або роман “Місто”)


iramazurk: Спамишь
slonce70: красавчик, помогаешь людям. все правильно. меньше слушай всех вокруг
iramazurk: Помогать это хорошо, когда делаешь сам, а не копируешь. Как правило, аккаунты таких как он - удаляют
iramazurk: ну тогда расскажи как ты пишешь сочинения за 1 минуту??? Очень интересно. Ты что, сверх- разум?
slonce70: Вопрос в том что ты все равно помогаешь - лично мне интересно как ты делаешь)Когда за 3 минуты успеваешь 3 людям написать решение - где только текста набирать пару минут))никакой злобы ничего, чисто спортивный интерес - думаю какой то сервис, надеюсь в жизне пригодиться)
iramazurk: конечно
iramazurk: его аккаунт снесут

Ответы

Автор ответа: slonce70
1

Сучасна молодь із задоволенням займається самопрезентацією та селфі-фотосесіями, які миттєво з’являються в соцмережах. Однак, ця залежність від оцінки інших може бути шкідливою. Люди, особливо молоді, часто шукають підтвердження своїх самооцінок і відчувають негативну реакцію на негативні коментарі. В романі "Місто" автор Мартин Буруля розповідає про головного героя, який залишається в тіні свого брата, хворого на склероз, і не має можливості відчути себе зрілим і самостійним. Таким чином, залежність від оцінки інших може призвести до незадоволення зі свого життя та невпевненості в собі.

Також, нерівність у кількості підписників та лайків на соцмережах може призвести до соціальної нерівності та порівняння з іншими. Наприклад, в романі "Батьки" авторка Амина Мазайло розповідає про те, як головна героїня Ніна чує негативні коментарі про свою внешність і відчуває себе негативно оціненою через своє непопулярність в соцмережах. Ця залежність від оцінки інших може призвести до низького самоповаження та поганого самочувства.

В цілому, залежність від оцінки інших у соцмережах може бути шкідливою, так як це може призвести до незадоволення зі свого життя, невпевненості в собі та соціальної нерівності. Важливо навчитися приймати себе таким, яким ми є, та не прив’язуватися до цифр та оцінок інших людей у соцмережах

Нескладно загубитися у світі соцмереж і постійно порівнюватися з іншими, особливо якщо ми не маємо достатньо підтримки та знаючих людей, які будуть нас відверто розповідати про негативні наслідки такої залежності. Важливо розуміти, що соцмережі – це лише один із аспектів нашого життя, і не варто віддавати їм надто багато уваги. Ми повинні розвивати свої інтереси, прагнути до саморозвитку і навчатися приймати себе такими, які ми є. Тільки тоді ми справді зможемо бути щасливими і задоволеними своїм життям.


slonce70: Тому я в свої 31 рік не сиджу майже в соц мережах)))Пересидів в 18... Потім часу почало не вистачати на віртуальних друзіВ)
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: vlad181265
Що, на вашу думку, викликало описану автором реакцію членів РУП на промову М. Міхновського з програмовими засадами партії?
Юрій Коллард у «Спогадах юнацьких днів: 1897–1906» згадував: «Організація була суто конспіративною й окремою від “Харківської студентської громади”. Першою книжкою рішено випустити щось програмове й звернутися за цим до Миколи Міхновського, який потім згодився написати те у формі промови. ...Під кінець свята Микола Міхновський з великим піднесенням виголосив свою промову на тему “Самостійна Україна”. Головні засади були: “Без національного визволення українського народу неможливе і його соціальне визволення з темряви, визиску й рабства. На підставі Переяславської умови з 1654 р. між царем Олексієм і Богданом Хмельницьким Україна з’єднувалася з Московщиною як рівний з рівним. Московські царі тієї умови недодержали, й Україна юридично стала вільною від тієї умови. Ми хочемо: “Єдиної, нероздільної, самостійної України від гір Карпатських аж по Кубань-річку”. Блискавкою ударила по нас та промова. Всі були наче перелякані несподіванкою, й на дві-три секунди в кімнаті настала мертва тиша, але скоро розляглися гучні оплески. Всі були в якомусь екстазі».
Предмет: Математика, автор: leradubovickaa05