Предмет: Химия,
автор: sofia934
Який об'м за нормальних умов займає азот масою 56г.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
44.8 л
V=Vm*n
n=m/M=56/28=2Моль
V=22,4*2=44,8Л
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: dboin96
Предмет: Литература,
автор: isaevvania13
Предмет: Русский язык,
автор: hamuuuuuud
Предмет: Математика,
автор: bekzattyrgynaliev8
Предмет: Химия,
автор: davidsuleimanov38