Предмет: Химия, автор: dboin96

СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ, НАДО РАСПИСАТЬ!!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Форумула сульфату амоніаку: (NH4)2SO4 показує , що в одній молекулі речовини міститься 2 атоми Нітрогену, 8 атомів Гідрогену, 1 атом Сульфуру, 4 атоми Оксигену

Мr(NH4)2SO4) = Ar(N) * 2 + Ar(H) * 8 + Ar(S) + Ar(O) * 4 =

= 14 * 2 + 1 * 8 + 32 + 16 * 4 = 132

w(N) = Ar(N) * n / Мr(NH4)2SO4) * 100% = 14 * 2/132 * 100% = 21,22%

w(Н) = Ar(Н) * n / Мr(NH4)2SO4) * 100% = 1 * 8/132 * 100% = 6,06%

w(N) = Ar(N) * n / Мr(NH4)2SO4) * 100% = 32/132 * 100% = 24,24%

w(N) = Ar(N) * n / Мr(NH4)2SO4) * 100% = 16 * 4/132 * 100% = 48,48%

Похожие вопросы