Предмет: Физика,
автор: zizinmariya
ТЕРМІНОВО!!! Знайти лінійну швидкість (у км/с) супутника Землі, якщо пері-од Його обертання дорівнює 105 хв, а висота польоту над по- (2 бали) верхнею Землі - 1200 км. Середній радіус Землі становить 6400 км.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
Т = 105 хв . = 6300 с
h = 1200 км = 1200000 м
R = 6400 км = 6400000 м
Найти: V - ?
1. Знаходимо кутову швидкість супутника:
ω = 2п/Т = 2 * 3,14/6300 = 0,001 рад/с
2. Знаходимо лінійну швидкість супутника:
V = ω * R = ω * (R + h) = 0,001 * (6400000+1200000) = 7600 м/с
zizinmariya:
дякую!
Автор ответа:
1
Відповідь: ≈ 7,4 км/с
Пояснення:
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: westwster
Предмет: Українська мова,
автор: cebureky123
Предмет: Алгебра,
автор: standofdelta
Предмет: Русский язык,
автор: aleksandrashva
Предмет: Литература,
автор: Аноним