Предмет: Химия,
автор: shokotovakira
Розрахуйте масову частку ( у відсотках-%)Оксигену у речовині, формула якої Аl2(SO4)3, округліть до цілого числа і введіть його
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Mr(Al2(SO4)3)=Mr(Al2S3O12)= 27×2+32×3+16×12= 342
w(O)=n•Ar(O)×100% / Mr(Al2(SO4)3)= 4×16×100%/342= 18.71% ≈ 19%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Dasa3459
Предмет: История,
автор: salimkanaiman
Предмет: Геометрия,
автор: gankulychnika
Предмет: История,
автор: vovva200766