Предмет: Физика,
автор: ViktoriaSolodar1507
Маса човна 0,2 т, його рух описується рівнянням х = 0,5 + 12t + 5t2 , де всі величини виражені в одиницях СІ. Яка рівнодійна всіх сил, що діють на човен?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m = 0,2 т = 200 кг
х = 0,5 + 12t + 5t^2
F = ?
Вторая производная - ускорение
а = 10 м/с^2
F = m*a = 200*10 = 2 кило Ньютона
555ai555:
рад помочь
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: azamatomorov09448
Предмет: Химия,
автор: fkvmu
Предмет: Геометрия,
автор: naturalezyk102
Предмет: История,
автор: Andrianahs
Предмет: Математика,
автор: nadagontar