Предмет: Химия, автор: adrespushkina

Обчисліть об’єм карбон(IV) оксиду – СО2 масою 132 г.
Обчисліть масу озону – О3, що має об’єм 44,8 л.
Терміново!!!

Ответы

Автор ответа: potatoaff
1

n(CO2) = m / M = 2,2 / 44 = 0,05 моль

V(CO2) = Vm *n = 22,4 * 0,05 = 1,12 л

Автор ответа: alinastamati801
3

Ответ:

Объяснение:

буду благодарна за звёздочки

Приложения:
Похожие вопросы