Предмет: Химия, автор: Аноним

Визначте та вкажіть молекулярну масу кристалогідрату складу FeSO4 * 7H2O


А) 278 а.о.м

Б) 152 г/моль

В) 19152 г/моль

Г) 278 г/моль

Д) 152 а.о.м

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
2

Відповідь:

А) 278 а.о.м

Пояснення:

Mr(FeSO4 * 7H2O)=56+32+4*16+7*(1*2+16)=152+126=278

Автор ответа: 3inkonastya
0

Ответ:

відповідь Г

Объяснение:

дивись на фото

Приложения:
Похожие вопросы