Предмет: Физика,
автор: elmirabahmutska
Двигун внутрішнього згоряння виконав корисну роботу 230 кДж і використав при цьому 0, 02 кг бензину. Яким є його ККД? ККД обчисліть у відсотках, у відповідь запишіть лише число. Питома теплота згоряння бензину 46 МДж/кг
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 25%
Объяснение:
Дано:
А=230кДж=230000Дж
m=0,02кг
q=46000000Дж/кг
--------------------
η-?
η=А/Q, где:
А-полезная работа;
Q-затраченная теплота на выполнение полезной работы.
Q=q*m, где:
q-удельная теплота сгорания бензина;
m-масса бензина.
Тогда:
η=А/(q*m)=230000/(46000000*0,02)=0,25*100%=25%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: salimbekovalihan48
Предмет: Физика,
автор: a9600451762
Предмет: Физика,
автор: gsxgrscff
Предмет: Русский язык,
автор: danilspravedliviy7
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним