Предмет: Физика, автор: Luzii

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!
Задача:

При під’єднанні конденсатора до мережі змінного струму з напругою 220 В і частотою
50 Гц у ділянці кола проходить струм 0,14 А. Визначте ємність конденсатора. Вважати
активний опір утвореної ділянки мізерно малим.

Ответы

Автор ответа: KojimaTheGenius
1

Ответ:

C=2 мкФ.

Объяснение:

Xc=U/I=220:0,14=1571,428...≈1570 Ом;

C=1/(2πƒXc)=2,027...≈2 мкФ.


Luzii: надеюсь правильно)
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ, автор: zjjus