Предмет: Українська література, автор: maksdimitrov11

составте план (3-4 пункта) і твір (3-4 абзаців) на одну з тем​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Lordgg123
1

Ответ: на 1 тему

Федько - головний герой оповідання Володимира Винниченка. Він був хлопцем-розбишакою, яких часто можна зустріти у наших дворах. Його батьки були бідними. Часто підкреслювали, що і Федько "мужичиня". Просили, щоб не водився з Толиком - сином господаря, у котрих вони винаймали квартиру.

Федько виділявся серед ровесників неабиякою силою, був задиракою та полюбляв битися, адже завжди виходив переможцем. І одівався відповідно: «картуз набакир,... чуб йому стирчком виліз з-під картуза, очі хутко бігають» та ходив «руки в кишені,..., не поспішає, ... навіть груди підставляє, так наче йому тільки того й хочеться, щоб його вдарили каменем».

На початку твору не хочеться схвалювати Федька, адже він часто ображає своїх друзів. Але згодом читач розуміє, що перше враження неточне. Федько добрий, адже віддає змія і свої нитки. Він вигадливий, повний енергії і сили, сміливий та спритний. Сусідських хлопцям цікаво з ним. З кожної наступної сторінки починаєш захоплюватися Федьком, його правдивістю та відданістю друзям. Хоч хлопець часто спокушає до бешкетних витівок господарського сина Толика, але терпляче зносить покарання, «за ремінь не сердиться, ... розуміє, що так і треба». Перейти річку по кризі намірився Федько. Всі друзі із захопленням і переживанням спостерігали за витівкою. Вони вірили в нього, бо були переконані у його спритності, передбачливості та сміливості. Те, що тільки один Федько кинувся на порятунок Толі, свідчить про товариськість, співчуття, героїзм героя. Трагічний випадок на річці показав усім справжнього Федька – надійного друга та відважного рятівника.

Объяснение:


NastaUkr: Спасибо очень помогли!
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: krasnajavishnja
Предмет: Английский язык, автор: nastyaperesipkina160
Предмет: Українська мова, автор: naaaassstya
СРОЧНО!!!Тест с украинского языка.
1 простим є речення: а) між сосен стелиться стежина, гойдає вітер царство трав (м. луків). б) чого ж ти журишся, ромашко, чого ти гнешся до землі? (о. донченко ). в) по діброві вітер виє, гуляє по полю, край дороги гне тополю до самого долу (т. шевченко). г) самовар кипить, та нікому чай пити (нар. творчість). 2. складений дієслівний присудок є в реченні: а)два джмелі із самісінького ранку пораються коло квіток (п. загребельний ). б) а тепер будемо вечеряти всі разом (в. собко). в) в розквітлих келихах тюльпанів ти дарував мені любов (о. довгоп’ят). г) понад берегом кошлатим сосни почали дрі (л. боровиковський). 3. поширеним є речення: а) гостям весело. б) зазвучала музика. в) очі - як волошки. г) літо студене. 4. односкладним є речення: а) пили водицю чисту, славили березу густолисту (а малишко). б) дихаю найдорожчим у світі чистим степовим повітрям (о. донченко ). в) в калюжах грозяна вода (а. малишко). г) нащо, вітре, ти голубиш в серці мрію золоту? (олександр олесь). 5. відокремленим означенням ускладнено речення: а) пригнувшись до самої землі, друзі ясніше побачили обриси двох доріг (м. стельмах). б) зло нічого не дає, крім зла (м. луків). в) шукаймо в людях хороше, мов скарби, що давно забуті (м. сингаївський). г) акації стояли саме в цвіту, заквітчані безліччю білих китиць (і. не- чуй-левицький). 6. відокремленою обставиною можна замінити підрядну частину складного речення: а) коли ми вийшли з машини, несподівано пішов дрібний дощ. б) квіти гарно ростуть, коли клумбу поливають теплою водою. в) ми побігли до озера на краю села, коли прокинулися вранці.г) щойно настав вечір,на небі з'явився повний місяць