Предмет: Физика, автор: nastymi33

При охолодженні від 40 °С до 10 °С посудини масою 500 г, в якій міститься 2 кг парафіну, виділилося 183 кДж теплоти. Яка питома теплоємність речовини, з якої виготовлено посудину?

Ответы

Автор ответа: ludmilaksenija2005
1

Объяснение:

Q=cm∆T

Q=183 кДж

∆Т=40-10=30°С

m=500г=0,5кг

с=Q/m∆T

c=183/0,5•30=12,2 кДж/кг•°С


ludmilaksenija2005: Q=(c1•m1+c2•m2)∆T ; 183=(c1•0,5+3•2)30; 0,5c1+6=183:30=6,1 ; 0,5c1=6,1-6=0,1 ; c1=0,1:0,5=0,2 кДж/кг°С
ludmilaksenija2005: или с2 надо брать 2,9дж/кг°с
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Qwerty300681