Предмет: Физика, автор: nataliakocur70

автомобіль на шляху 110 км витратив 6.9 бензину. Середня потужність, яку розвивав двигун дорівнювала 13 кВт, а середня швидкість руху 75 км/год. Визначте ККД двигуна. Питома теплота згоряння бензину 46 МДж/кг
Будьласка відповідь українською

Ответы

Автор ответа: maxholovan1234
1

Теплота згоряння 6.9 кг бензину: Q=6.9*46МДж=317.4МДж,,

Витрачена енергія під час Рзатр.=1.46ч13квт=19квт, переведемо Рз вкт/годину і Дж: Рз=19000*3600с=68400000Дж.

ккд=Рполез/Рзатр.*100%=317400000/68400000 *100%=21.5%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: kim75294