Предмет: Физика, автор: Alison0811

Визначити кількість енергії ,яка необхідна для повного випаровування спирту, взятого при температурі кипіння. Його маса 3 кг (кип=78°C, г=0,9 МДж/кг, с=2500Дж/(°С*кг)). Розвʼязок відправити на перевірку.

Приложения:

Ответы

Автор ответа: lvv9136
12

Ответ:

2,7 МДж

Объяснение:

Приложения:
Похожие вопросы