Предмет: Химия,
автор: zhekan373
Обрахувати масову частку кожного елементу в таких речовинах : , H2S
Ответы
Автор ответа:
0
Mr(H2S)=34
W=Ar*n/Mr*100%
W(H)=2/34*100%=5.88%
W(S)=32/34*100%=94.12%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: pstolyar6
Предмет: Физика,
автор: andrijkostuk836
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tomiriszhaz
Предмет: Информатика,
автор: dimalusyk
Предмет: Английский язык,
автор: jamoliddinibragimov6