Предмет: Физика, автор: mgtihd

ТЕРМІНОВО! Одна задача. На вагонетку масою 700 кг, яка котиться по горизонтальній колії зі швидкістю 0,2 м/с, насипали зверху 300 кг щебеню. З якою швидкістю вагонетка буде рухатись після цього? ( напишіть з умовою і т.д. будь ласка)

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 0,14м/с

Объяснение:

Дано:

m=300кг

V1=0,2м/с

M=700кг

--------------

V2-?

Cогласно закона сохранения импульса:

M*V1=(M+m)*V2, где:

M-масса вагонетки;

m-масса щебня;

V1-cкорость вагонетки без щебня;

V2-скорость вагонетки после того, как на нее насыпали щебень.

Отсюда:

V2=M*V1/(M+m)=700*0,2/(700+300)=0,14м/с

Похожие вопросы