Предмет: Химия,
автор: Erenegar
Обчисліть масу Натрію в 1 г харчової соди – натрій гідрогенкарбонату NaHCO3.
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Mr(NaHCO₃)=23+1+12+(3×16)=84
m(Na) в натрій гідрогенкарбонату 23г.
m(Na) в натрій гідрогенкарбонату 1г.
m(Na)=23г.÷84×1г=0,27г.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: nuri2014305
Предмет: Химия,
автор: marinakravcenko519
Предмет: Русский язык,
автор: milanabeek82
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: aleksvad