Предмет: Химия,
автор: zoranakasina14
Обчислити масові частки елементів у складній речовині - метані (CH4)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Відповідь: W(C)=80%, W(H)=20%
Объяснение:
Mr(CH4) = Ar(C) + Ar(H4) = 12+1×4 = 16.
W( C) = 12/16 = 0,8× 100% = 80%
W( H) = 1×4/16 = 0,2 × 100% = 20
Потрібно знайти відносну молекулярну масу речовини і потім щоб знайти масову частку кожного елементу потрібно атомну масу елементу поділити на молекулярну масу речовини.
Похожие вопросы
Предмет: Музыка,
автор: fruitliders
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Arina1015
Предмет: Химия,
автор: suzipogosan97
Предмет: Русский язык,
автор: korablii
Предмет: Другие предметы,
автор: KotokrolikAngel6586