Предмет: Химия,
автор: wruwewir
пожалуйста, помогите...
Скільки атомів міститься в сірці, яку взято кількістю речовини 0,5 моль; 1 моль; 2 моль?
У якій кількості речовини міститься 0,3•10²³ атомів Сульфура?
Якій кількості речовини вiдповiдає 12,04•10²³ атомів Купруму; 3,01•10²³ молекул кисню: 24,08•10²³ атомів Цинку?
Скiльки моль Оксигену у 0,5 моль сульфатної кислоти (H2SO4)?
Здійсніть розрахунки і заповніть таблиці ( на фото)
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
5
Объяснение:
Скільки атомів міститься в сірці, яку взято кількістю речовини 0,5 моль; 1 моль; 2 моль?
N(S)=n(S)×Na=0.5×6.02×10²³=3.01×10²³
N(S)=n(S)×Na=1×6.02×10²³=6.02×10²³
N(S)=n(S)×Na=2×6.02×10²³=12.04×10²³ або 1.204×10²⁴
У якій кількості речовини міститься 0,3•10²³ атомів Сульфура?
n(S)=N(S)/Na= 0.3×10²³/6.02×10²³=0.05 моль
Якій кількості речовини вiдповiдає 12,04•10²³ атомів Купруму; 3,01•10²³ молекул кисню: 24,08•10²³ атомів Цинку?
n(Cu)=N(Cu)/Na= 12.04×10²³/6.02×10²³=2 моль
n(O2)=N(O2)/Na= 3.01×10²³/6.02×10²³=0.5 моль
n(Zn)=N(Zn)/Na= 24.08×10²³/6.02×10²³=4 моль
Скiльки моль Оксигену у 0,5 моль сульфатної кислоти (H2SO4)?
n(О) = 4×n(H2SO4)=4×0.5= 2моль
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: rayxonismoilova383
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Информатика,
автор: artemtich334
Предмет: Английский язык,
автор: gioohvk
Предмет: Биология,
автор: haileyyuli