Предмет: Физика,
автор: doktorpik42
Срочно!!! Яка кiлькiсть теплоти необхідна, щоб розплавити 150 г золота, взятого при температурі 1065°С?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
лямбда = 0,67×10^5 Дж/кг
m = 150 г = 0,15 кг
_____________________
Q = ?
Розв'язання
Q = лямбда×m
Q = 0,67×10^5×0,15 = 0,1005×10^6 = 10,05 кДж
Объяснение:
Відповідь: 10,05 кДж
Якщо моя відповідь правильна, то можеш позначити її як найкращу?)
Удачі!!!)))
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: qwewe2000w
Предмет: Информатика,
автор: Pekol7
Предмет: Математика,
автор: mykolaistorozhenko53
Предмет: Математика,
автор: veronikasergeevna356
Предмет: Математика,
автор: Vikabaranovskaya2407