Предмет: Физика,
автор: vdd45
користуючись графіком визначити середню швидкість руху за весь час руху
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
весь путь S = 250 км
все время t = 4 часа
Vc = ?
Vc = S / t = 250 / 4 = 62.5 км/ч
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: lopokiam
Предмет: Математика,
автор: sosnickaavara
Предмет: Химия,
автор: motya887
Предмет: Английский язык,
автор: teknom2klisiy