Предмет: Химия,
автор: motya887
Який об’єм кисню потрібен для повного згоряння 5л етану?
Срочно!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
5л х л
2C2H6 + 7O2 → 4CO2 + 6H2O
n= 2 моль n = 7 моль
Vm = 22,4 л/моль
V= 44,8 л V = 156,8 л
V(O2) = 5 * 156,8 : 44,8 = 17,5 л
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: kiwnmn
Предмет: Физика,
автор: mikhail30092010
Предмет: Математика,
автор: aruadilova89gmailcom
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: Sooooos4