Предмет: Физика,
автор: tetris20
8. Обчисліть кiлькiсть теплоти, яка необхідна для випаровування 300 г яка знаходиться при температурі кипіння
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Дано:
m= 300 г= 0,3 кг
r= 2,3×10⁶ Дж/кг
_______________
Q-?
Розв'язок:
Відповідь: Q= 690 кДж
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: NeeekitX
Предмет: Алгебра,
автор: ulakapitan584
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: savetoverbolat
Предмет: Английский язык,
автор: imperiavorona
Предмет: Биология,
автор: karsalnikova