Предмет: Физика,
автор: Airowin
поплавок, що коливається на воді, піднімається та пірнає 7 разів за 7 секунд. Який шлях проходить поплавок за хвилину, якщо відстань між його крайніми положеннями становить 10 см?
Поплавок проходить
м
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
600 см
Объяснение:
1)7;7=1 раз за секунду
2)1*60-=60 раз за минуту
3)60*10*1=600 см
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: grybvitalik
Предмет: Геометрия,
автор: natika3514
Предмет: История,
автор: Yunnika
Предмет: Русский язык,
автор: nfymif1