Предмет: Химия,
автор: netrebkovlad8
Знайти відносну молекулярну масу хімічного елемента - магнію. Якщо атомна частка ізотопу магнію з масою 24 становить 82,75%, ізотоп з масою 25 становить 17, 25%.
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Ar1=24
w1=82,75=0,8275
Ar2=25
w2=17,25=0,1725
Ar(Mg)=Ar1-w1+Ar2*w2=19,86+4,31,25=24,1725
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: didarumurzag75
Предмет: ОБЖ,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: nastyayuriy2021
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nuripa1985
Предмет: История,
автор: CiC15022004