Предмет: Литература, автор: kirillkyznetsovyrevi

Античність- колиска європейської культури.​

Ответы

Автор ответа: grandilya3202
3

Ответ:

надеюсь то что нужно

Объяснение:

Слово античний (лат. — antiquis) — давній, стародавній.

Грецька культура мала потужний вплив на Римську імперію, яка, у свою чергу, донесла власну культуру майже до кожного європейського народу.

Гору Олімп вважали місцем, де мешкали дванадцять верховних богів на чолі із Зевсом.

У грецькому театрі було лише три актора, кожен з яких міг виконувати кілька ролей.

Назву антична література застосовують насамперед до словесної творчості Давньої Греції і Давнього Риму (приблизно від XVI ст. до н. е. до V ст. н. е.). Підстави для такого виокремлення надзвичайно важливі: культура Греції і Риму заклала підвалини культури європейської. Наші уявлення про місце людини у світі, значення літератури в суспільстві, про поділ літератури на епос, лірику і драму, про стиль із його метафорами й метоніміями, про вірш із ямбами й хореями, урешті-решт, ґрунтуються на тих уявленнях, які сформувалися в Давній Греції, були запозичені Давнім Римом, а вже звідти вони поширилися Західною Європою, а з грецького Константинополя — Південно-Східною Європою, дійшовши до Київської Русі.

Зрозуміло, що в Європі твори грецьких і римських класиків не тільки уважно читали та вивчали, а й тривалий час, особливо в епоху Відродження та класицизму, вважали ідеалом художньої досконалості.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: hicedasha