Предмет: Физика,
автор: dejnegasofia109
Визначте кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої деталі масою 500 г вiд 20°С до 80°C.
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано:
m= 0,5 кг
t1=20°C
t2 = 80°C
с= 920 Дж/кг-°C
Q=?
решение:
Q=cm(t1-t2)
Q=920-0,5-(20-80)=27600Дж=27,6КДЖ
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: maslakarina080808
Предмет: Английский язык,
автор: noresponderavisosdea
Предмет: Химия,
автор: didfjfuffuf
Предмет: История,
автор: interchangeschool
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: arsentop9999