Предмет: Физика, автор: hristinamar2007

Конденсатору емністю 2 мкф надали зарял 1 мКл. Потім обкладинки конденсатора з'єднали провідником. Знайти кількість теплоти, яка виділилась у провіднику під час розрядки конденсатора, і напругу, до якої був заряджений конденсатор.​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

 Q=25 Дж

Объяснение:

Q=W=q^2/2*C=10^-/2*2*10^-6=25 Дж


hristinamar2007: Це я також бачила в інтернеті, а напругу?
Похожие вопросы