Предмет: Химия,
автор: alinatiktok76
Визначити число атомів оксигену зо містить в 1,5 моль P2O5
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Nm(P2O5) = v*Na = 1.5*6.02*10(+23) =9.03*10(+23)
Naт(О)=9.03*10(+23)*5=45.15*10(+23)
п.с. 10(+23) це десять в 23 степені
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sashagorstkina
Предмет: Русский язык,
автор: plejfrid
Предмет: Химия,
автор: bravltvink314
Предмет: Геометрия,
автор: darunka11