Предмет: Физика, автор: artemkostromtsov

Допоможіть даю 20 балів

Приложения:

555ai555: 1 - одинаковая. 2 - 76 секунд
artemkostromtsov: дякую
555ai555: Ок

Ответы

Автор ответа: talantfrankovic
1

Ответ:

1 Якщо автомобіль, що рухається із швидкістю 36 км/год , не чинить тиску на середину моста, то центростремительное ускорение равно по модулю ускорению свободного падения.Так как a = g = V² / R, то R = V² / g = 10² / 9.81 = 10,19368 м.

2.время = S/t = 533/7 = 76.14 сек

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: zasashsg2