Предмет: Химия,
автор: minyatokris1204
обчисліть масові частки елементів у складній речовині CrO3 СРОЧНО!!!! НЕ ПИШИТЕ ТУПЫЕ ОТВЕТЫ, ИМЕЙТЕ СОВЕСТЬ.
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь: 52%; 48%. Сподіваюся допомогла. Якщо будуть наявності пишіть бо я могла накартавити через плохий інтернет.
Объяснение:W=Ar/Mr • 100%
Ar(Cr) = 52
Ar(O3) 16•3 = 48
Mr(CrO3) = Ar(Cr) + Ar(O3) = 52 +48 = 100
w(Cr) =52/100•100% = 52%
w(O3) = 48/100•100%=48%
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: r200800r
Предмет: Математика,
автор: nastuamarkevich
Предмет: География,
автор: sofiadiagileva
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Jan92sambistka
Предмет: Биология,
автор: dazaiosamy77