Предмет: Физика, автор: andrijgrebenak321

комар летить зі швидкістю 5 м/с при цьому період коливання його крил дорівнює 0,001с скільки змахів крилами зробить комар пролетівши 2м

Ответы

Автор ответа: lnzantsiborenko
5

Відповідь:

f=1/0,001=1000
t=2/5=0,4

N=1000*0,4=400

Пояснення:

f=змахів крил за 1 сек

t=час

N=кількість змахів

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: jana4844