Предмет: Українська мова, автор: 8Sapfra8

Написати есе з використанням СПР (1 ст) "Що робить мене щасливим

Ответы

Автор ответа: dashkos444
2

ОТВЕТ:Що потрібно людині для щастя? Таке питання хвилює людей здавна, але однозначної відповіді дати важко. Те що робить нас щасливими для інших може не приносити радості. У творі викладені думки окремої людини.

ОБЬЯСНЕНИЕ:Що потрібно людині для щастя і хто чи що робить нас щасливими? Відповідь на це питання – неоднозначна. Комусь потрібне визнання, комусь – гроші, а комусь достатньо сімейного затишку.

Особисто для мене щастя – це парадоксальне відчуття. Буває тягнеться воно довго і так добре на душі стає. А буває – настає зненацька. Наприклад, перевівши стареньку бабусю через дорогу. Щасливим мене роблять найпростіші деталі: здорові батьки, друзі поруч, улюблений песик. Також відчуття щастя мені дарує весна. Коли перше тепленьке сонечко зігріває своїми промінчиками. Все навколо прокидається, оживає і стає так добре та тепло на душі. Для мене дуже важливо аби мої рідні були здорові. Щодня бачити посмішку на їх обличчі – справжня радість, без якої я не можу жити.

Як же зробити людину щасливою? Напевно, достатньо зробити приємний комплімент про зовнішність і її очі засяють по-іншому.  Я вважаю, що людина не може бути щасливою без можливості проявити свої почуття. Також, не менш важливим, мати заняття до душі, яке б приносило задоволення.

Отже, хоч щастя для кожного різне, та викликає воно в нас абсолютно однакові відчуття. Тому, вірте у своє щастя і воно обов’язково до вас прийде.

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: violettaseydykh
ДАЮ 50 БАЛЛОВ 1. Складіть схеми трофічних ланцюгів із наведених видів та встановіть їх роль в біогеоценозі (продуцент, редуцент чи консумент якого порядку): а) сонечко, комахоїдний птах, чагарник, тля, сапротрофні бактерії. б) сапротрофні бактерії, яструб, дощовий червʼяк, дрізд, опале листя в) личинки бабок, сапротрофні бактерії, щука, водорості, дрібні рачки,
плотва
г) вуж, сапротрофні бактерії, личинки падальних мух, жаба, труп тварини.
Які зі складених вами трофічних ланцюгів є пасовищними, а які
детритними?
2. Складіть схеми трофічних сіток, якщо їх компонентами є наведені організми. Позначте роль кожного виду в біоценозі:
а) тюлень-крабоїд, фітопланктон, косатка, краб, риба, чайка, морський лев,
синій кит, пінгвін
б) мурахи, дятли, гриби, пень, сапотрофні бактерії, жуки-короїди.
4. Із запропонованого списку складіть до 6 пар організмів, які в природі можуть перебувати в мутуалістичних відносинах:
бджола, гриб підберезник, актинія, дуб, береза, рак-відлюдник, осика, сойка, поцерна, гриб підосичник, акація, бульбочкові бактерії.
Предмет: Литература, автор: lomimiks
Предмет: Математика, автор: abdymanovaryskul