Предмет: Математика,
автор: Angeldarina
За 1,2кг м‘яса заплатили 60грн. Скільки треба заплатити за 1,6кг такого м‘яса? Скільки м‘яса можна купити на 20грн?
Ответы
Автор ответа:
2
Пошаговое объяснение:
Нехай, 1,2 кг – 60 грн
1,6 кг – ? грн
Тоді, за пропорцією: (1,6 * 60) : 1,2=96:1,2=80 (грн.)- коштуватиме 1,6 кг м'яса.
Якщо 80грн. – 1,6 кг
20 грн. – ? кг.
(20*1,6):80=32:80=0,4 (кг)– можна купити м'яса за 20 грн.
______________
сподіваюся, допомогла)
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Utakay
Предмет: География,
автор: alexmois2307
Предмет: История,
автор: mariaw1307
Предмет: Математика,
автор: dias123456876