Предмет: Химия,
автор: gesaromzov
Обчисліть масу солі, яка утворюється під час взаємодії розчину сульфатної кислоти з 50г розчину з масовою часткою натрій гідроксиду 4%
С РЕШЕНИЕМ!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(p-нуNaOH) = 50 г
w(NaOH) = 4% = 0,04
Найти: m(Na₂SO₄) - ?
М(NaOH) = 23 + 16 + 1 = 40 г/моль
М(Na₂SO₄) = 23 * 2 + 32 + 16 * 4 = 142 г/моль
Обчислимо масу NaOH у вихідному розчині:
m(NaOH) = m(p-нуNaOH) * w(NaOH) = 50 * 0,04= 2 г
Складемо РХР:
2г х г
2NaOH + H₂SO₄ → Na₂SO₄ + 2H₂O
n = 2 моль n= 1 моль
М = 40 г/моль М = 142 г/моль
m = 80 г m = 142 г
2г (NaOH) - х г(Na₂SO₄)
80 г(NaOH) - 142г(Na₂SO₄)
m(Na₂SO₄) = 142 * 2 : 80 = 3,55 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: i9698947
Предмет: Математика,
автор: uliya27042012
Предмет: Литература,
автор: boikomaryan1
Предмет: Математика,
автор: Snowy2008so2
Предмет: Литература,
автор: Аноним