Предмет: Физика,
автор: skrav4uk1363
Електрон рухається перпендикулярно лініям індукції магнітного поля зі швидкістю
350 км/с. Знайти силу Лоренца, що діє на електрон, якщо індукція поля 150 мТл
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Сила Лоренца = qVBsin
q - заряд элетрона = 1,6 *10^-19 Кл
V = 350 км/сек = 350 000 м/сек = 3,5 *10^5 м/сек
B = 150 мТл = 150 *10^ -3 Тл
угол = sin 90 = 1
Сила Лоренца:
Считаем числа: 1,6 * 3,5 * 150 = 840
считаем степени = 10^-19 * 10^5 * 10^-3 = 10^ -19+5-3 = 10^ -17
Итого: 840 *10^-17 = 8.4 * 10^-15 Н
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: sasakilimnik3
Предмет: Биология,
автор: kalekseen
Предмет: Математика,
автор: anita22820
Предмет: Физика,
автор: fariskaakhmetzhanka