Предмет: Математика,
автор: dimasirota91
4)за⅖кг печева заплатили 6 гривень.Скільки коштує 1 кг печива
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 15 гривен.
Пошаговое объяснение:
6÷2×5=15 гривен.
dimasirota91:
Спасібо большое
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: nikkaa310320
Предмет: Алгебра,
автор: sanki2009
Предмет: Химия,
автор: Hoceyist
Предмет: Русский язык,
автор: pasha21092005