Предмет: Физика, автор: davidenkodara64

Допоможіть дам 50 балів
2. Для нагрівання тіла від 10 до 30 градусів було витрачено 24 кДж теплоти. З якого матеріалу виготовлено тіло, якщо воно має масу 1,5 кг? (2б)
3. У ванні змішали 120 л води за 10 градусів із 160 л води за температури 70 градусів. Знайдіть температуру суміші. (4б)
4. Алюмінієву ложку масою 50 грамів за температури 20 градусів опускають у гарячу воду за температури 70 градусів. Яку кількість теплоти отримає ложка? (C=900Дж/кгград). (4б)


Standoff479: 2. дано
V1=120л
T1 = 10 C
V2=160 л
T2 =70 C
найти
T
решение
Q1=Q2
cm1(T-T1) = cm2(T2-T)
V1(T-T1) = V2(T2-T)
V1T-V1T1 = V2T2-V2T
V1T+V2T = V2T2 +V1T1
T = V2T2 +V1T1 / V1+V2 = 160*70 +120*10 / 120+160 = 44.28 ~ 44 C
ОТВЕТ 44 С

Ответы

Автор ответа: Standoff479
1

Ответ:

2.

дано

V1=120л

T1 = 10 C

V2=160 л

T2 =70 C

найти

T

решение

Q1=Q2

cm1(T-T1) = cm2(T2-T)

V1(T-T1) = V2(T2-T)

V1T-V1T1 = V2T2-V2T

V1T+V2T = V2T2 +V1T1

T = V2T2 +V1T1  / V1+V2 = 160*70 +120*10  / 120+160 = 44.28 ~ 44 C

ОТВЕТ  44 С

Объяснение:

Остальное не знаю


Standoff479: Это 3* я просто глупенький
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: yulia4197